Veletrh FOR ARCH 2016 nabídne bohatý program

20.8.2016, 15:12

V pořadí již sedmadvacátý ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH se uskuteční ve dnech 20. až 24. září na ploše areálu PVA EXPO PRAHA a vůbec poprvé nabídne ve svém programu různá denní témata.

témata. Během veletrhu se tak budou moci návštěvníci seznámit s problematikou kvality výrobků a materiálů, energetickou náročnosti budov a koncepcí větrání, podporou odborného vzdělávání ve stavebnictví, fenoménem „chytrý dům“ a se stavbou svépomocí, spolu se specifickými pracovními postupy.

Zároveň bude také ve VSTUPNÍ HALE II po celou dobu konání veletrhu k dispozici STAVEBNÍ PORADENSKÉ CENTRUM, v němž odborníci bezplatně zodpoví dotazy z oblasti stavebnictví a v rámci jednotlivých denních témat poradí, jak na věc. Dalším zajímavým bodem programu bude čtvrtý ročník oblíbených dvoustranných obchodních jednání MATCHMAKING BUSINESS MEETINGS, v jehož průběhu budou podnikatelé působící v oblastech konstrukčních a stavebních činností, automatizace a modernizace objektů získávat nové kontakty na evropském trhu a navazovat partnerství se zahraničními společnostmi.

Proběhne také konference ředitelů evropských řemeslných komor nazvaná Sasko-český řemeslnický dialog 2016. Zájemci o návštěvu veletrhu FOR ARCH mohou po vyplnění jednoduchého formuláře na stránce www.forarch.cz/sleva získat poukaz na VSTUPENKU se slevou 20 procent.